top of page

TECHNOlÓGIA

ECM MANUFAKTÚRA

Nižšie sa dočítate pár technických informácií, ktoré Vám určite dopomôžu pri výbere správneho kávovaru

Bezchybné spracovanie a inovatívne technológie. Vďaka svojej sofistikovanej technológii a elegantnému dizajnu ponúkajú kávovaryy ECM špičkové produkty najvyššej kvality.

 

ECM Manufacture - Pre dokonalý pocit barista.

ECM Brew Group

ECM nadväzuje na vývoj legendárnej hlavy E61 Brew Group, ktorá existuje viac ako 50 rokov, vymyslená spoločnosťou Faema.

Značne sme ju vylepšili v oblasti technológie a dizajnu. Tento ďalší vývoj s naším inovatívnym cylindrom je chránený patentom.

Technológia otočného ventilu

Technológia otočného ventilu ECM Čistá nostalgia Rotačné ventily na paru a horúcu vodu v našich prístrojoch na výrobu espressa sú nielen presvedčivé v dizajne a príjemné na manipuláciu, ale tiež dávajú nášmu klasickému vyhľadávaciemu stroji nádych nostalgie.

Technológia ECM pákových ventilov

Doteraz bola technológia profesionálnych pákových ventilov pre paru a horúcu vodu aplikovaná len pre komerčné espresso kávovary v kvaiarňach - teraz sú k dispozícii aj pre​​domácnosti. Manipulácia je tak jednoduchá, ako je dômyselná: Paru a horúcu vodu je možné dávkovať priamo a pri plnej kapacite posunutím páky v ľubovoľnom smere. Funkcia zámku páky umožňuje trvalé vypustenie pary alebo horúcej vody

Systém Single boiler

Pre najvyššie nároky v najmenších priestoroch

V systéme s jedným kotlíkom sa voda na proces prípravy espressa a pary ohrievajú a prepravujú cez ten istý okruh. Na rozdiel od iných systémov sa príprava espresa a spenenia mlieka uskutočňuje postupne kvôli rôznym teplotám potrebným na prípravu. Naše kompaktné kávovary sú malých rozmerov, ale spĺňajú vaše najvyššie požiadavky na absolútne perfektné espresso. Kvôli krátkej fáze zahrievania si užijete dokonalé rýchle espresso.

Technológia s garantovanou arómou

Systém HEAT EXCHANGER

Táto skupna kávovarov ma 1 kotlík, v ktorom je ďalší kotlík a  majú dva oddelené systémy vodného okruhu, ktoré umožňujú súčasnú prípravu espressa a šľahania mlieka.

Aróma je zachovaná preto: Čerstvá voda z nádrže na vodu (water tank) alebo priamy prívod vody sa vždy používa na prípravu espressa. Optimálna teplotná stabilita je zaručená termosyfonovým systémom, ktorý ohrieva hlavu kávovaru trvalou cirkuláciou horúcej vody. Váš stroj - váš štýl. 

Silné vnútorné hodnoty pre maximálne potešenie

Systém DUAL BOILER

Dva kotlíky (dual boiler) zaručujú maximálnu flexibilitu: Sú dva samostatné kotlíky na prípravu kávy a na prípravu pary a horúcej vody.

V dôsledku toho môžete nastaviť teploty na prípravu espressa a pary samostatne cez PID systém (dislay). Okrem toho môže byť kotol na paru vypnutý (šetriaci režim, ak chcete momentálne pripravovať napríklad iba espresso). ECM Synchronika a ECM Controvento sú naše  kávovary (aj 1 páky).

PERSONALIZE

ÚPRAVA PODĽA

PREDSTÁV

Jedinečnosť a odlišnosť dnešnej doby neobchádza ani design a úpravy kávovarov podľa vlastných preferencií

Chcete mať vlastnú farbu alebo drevené doplnky? 

Splníme Vám vaše priania, stačí nás len KONTAKTOVAŤ

bottom of page